14 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

ОВАА СТАРЛЕТА ГИ ПОЛУДЕ МАЖИТЕ, А ЖЕНИТЕ ЈА МРАЗАТ: Имам 11 оргазми на ден.. (фото/видео)

Британската старлета Трејси Кис, ненамерно самата себе си направи проблем откако во тв емисија призна дека е зависна од секс и понекогаш доживува 11 оргазми на ден. Оваа нејзина изјави го преплави интернетот со коментари, но и со понуди до неа.

Трејси тврди дека нејзината зависност  е предизвикана од хормонален дисбаланс.

„Поради високото либидо, имам многу проблеми да ги задржам дечковците. Моето последно момче беше со мене пет месеци пред целосно да го уништам“, признава Трејси.

Кога станува збор за мастурбација, го правам тоа најмалку два, три пати на ден. Добро е што работам од дома, па имам време за „игри“ во кревет “, вели таа и продолжува:

Исто така, многу ја обвинија Трејси дека сторила сé за да привлече внимание, како и дека е очигледно егоцентрична.

Од друга страна, мажите го преплавија профилот на Трејси на Инстаграм со пораки, а најмногу го прашуваат за нејзиниот телефонски број и сакаат да ја сретнат.

„Ние мора да престанеме да го гледаме целиот секс со истите очи. Време е да престанеме да се споредуваме и да го прифатиме фактот дека сите сме различни и тоа нè прави луѓето какви што сме “, заклучи Трејси Кис.

ВИДЕО и профилот на Инстаграм.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести