10 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

НЕВЕРОЈАТНО: ПОТРОШИ НАД МИЛИОН ДОЛАРИ ДА ЛИЧИ НА КИМ КАРДАШИЈАН – Резултатот ги остави фановите во шок (фото)

Британката, која на Instagram е позната како Chaly D.Nпотрошила 1.300.000 УСД за да личи на Ким Кардашијан.

Не инвестирала само во пластична хирургија – нос, усни, гради и задник, туку и во гардероба, бидејќи е познато дека Ким носи „само скапи работи“.

Во изјава за британските медиуми, Chaly откри како „сè започнало“.

  • Ја заследив на Instagram и мислев дека сме неверојатно слични. Имаме сличен стил, и сè што гледам на неа, сакам да го имам. Луѓето постојано ми велат дека изгледам како неа, без разлика дали ме гледаат на улица или на забава. Ме застануваат да фотографирам, и јас навистина уживам во целото тоа внимание.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести