11 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

ГОРИ БАЛКАНОТ ОД ОВАА ПРОВОКАЦИЈА НА ЕДИТА АРАДИНОВИЌ (фото)

Атрактивната пејачка Едита Арадиновиќ со нови провокативни фотографии во бикини, повторно ја разгори фантазијата кај припадниците на посилниот пол.

Имено, атрактивната пејачка на својот Инстаграм профил објави фотографии во бикини на кои изгледа доста провокативно.

Таа со својот совршен изглед и бомбастично тело предизвика вистински „земјотрес“ на социјалните мрежи.

„Заклучете ме со нејзе, ве молам“, „Згодна и преубава“, „Топ изгледаш“, „Мајко моја колку добро изгледаш“, „Дали би се омажила за мене“, „Совршена“ гласеа само дел од коментарите на нејзините обожаватели.

Инаку, пејачката во последно време дисциплинирано тренира, а од самите фотографии може да се види дека е вистинска бомба.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести