8 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

СТАНИЈА НЕ ЗНАЕ ЗА ДОСТА – Повторно позира топлес (фото)

Српската старлета Станија дефинитивно го знае рецептот за популарност меѓу мажите. 

Со секси фотки Станија добива се поголем број на фанови на социјалните мрежи меѓу мажите, а овојпат повторно објави кратко топлес видео.

Таа во солариом и облечена само во танга гаќички направи кратко видео и го постави на „стори“.

„Малку боја“ напиша Станија која знае како да ја разгори мажката фантазија.

Како потсетување во прилог и фотографии од тоа ако изгледа кога Станија вежба во теретана.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести