8 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

СЕВЕРИНА КРЕНА НОГА И ГО ЗАПАЛИ ИНСТАГРАМ (фото)

Балканската музичка ѕвезда Северина на својот Инстаграм профил покажа како ја оддржува совршената става.

Многу од нејзините фанови биле изненадени од тоа што го виделе.

-Лета како пеперутка, а боде како пчела- го цитирала славниот Мохаме Али , Северина под фотката и видеото од тренингот.

За помалку од 24 часа Севе на оваа овјава добила 45 000 лајкови, но и многубројни комплименти за изгледот.
ВИДЕО.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести