10 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША Е КРАЛИЦА НА СКАНДАЛИТЕ И УЖИВА ДА ПРОВОЦИРА – ОВОЈ ДЕЛ Е ОМИЛЕН НА ФАНОВИТЕ (фото)

Јелена е кралица на скандалите, но и на провокативните фотографии. Фановите често коемнтираат дека задникот е “најоаметната инвестиција” на популарната пејачка.

Секако популарната ЈК тоа најмногу го прави со објавување на свои провокативни фотографии.

На овие фотографии редовно во преден план се бујните облини на Карлеуша.

Во овој случај тоа е нејзиниот задник.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести