11 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

КАКВА БОМБА! АНАСТАСИЈА РАЖНАТОВИЌ СЕ ОДМОРИ НА МАЛДИВИТЕ АМА ГИ ПОЧАСТИ И ФАНОВИТЕ СО СЕРИЈА ФОТОГРАФИИ (фото)

Младата пејачка Анастасија Ражатовиќ до пред неколку дена беше на одмор на Малдивите, а нејзините жешки кадри среде зима никогаш не оставија никого рамнодушен.

Анастасија им покажа на своите обожаватели дел од атмосферата преку социјалните мрежи, а поради фотографиите и кадрите во минијатурни бикини, многу припадници на посилниот пол беа задоволни од нејзиното патување.

Ражнатовиќ смени неколку бикини кои се различни модели, а младата пејачка sвезда во секоја од нив изгледа феноменално, па не е изненадувачки што нејзините кадри од патувањето ги запалија социјалните мрежи.

Анастасија позираше влажна и исончана во разни пози, па дури и неколку пати позираше во огледало, додека носеше минијатурен костим за капење. Таа дури и не се двоумеше да го зумира своето тело, што не би сакала кога изгледа одлично.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести