11 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

ИЛЈАДА ПАТИ ДА СЕ СОБЛЕЧЕ, ИНСТАГРАМ СЕКОГАШ ЌЕ ГОРИ! ЖЕШКА СНИМКА ОД СТАНИЈА НАПРАВИ ХАОС НА ИНТЕРНЕТ (видео)

Коровирусот го покори светот, а српската старлета „мува не ја лази“ за тоа. Таа е во САД од каде со новата фотосесија го покори Инстаграм, по кој знае кој пат.

Овој пат со нова серија разголени фотографии од спалната соба, во шарена долна облека, старлетата ги испука сите можни пози… Што со широко раширени, што со високо кренати нозе!

И додека светот живее под маска чувајќи се од зараза, Станија стави „шарена маска“… ама меѓу нозе! И тоа во вид на танга гаќички во виножитни бои, која мора да признаете, добро и стои.

Велат, еднаш видено – како сто пати кажано… Затоа, за да не трошиме попусто зборови, земете длабоко воздух, па запрете го здивот и погледнете како изгледа старлетата од зад објективот:

ВИДЕО

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести