10 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

ВИСТИНСКА СЕ*С БОМБА! КОГА ТЕА ЌЕ ЗАМЕША, МАЖИТЕ ПАЃААТ (фото/видео)

Атрактивната пејачка Теа Таировиќ не престанува да мами машки водишки. Покрај вокалните квалитети, секоја своја нова објава, расната убавица покажува и каква телесна дарба поседува.

Цврста, стегната,  набилдана, надарена со бујни атрибути, Теа зрачи со сексапил, постојано истакнувајќи ги или своите гради или затегнатата задница.

Но, не ја надариле Бог и мајката природа со она што го поседува само како телесен адут, туку својот раскош пејачката го надградила и со уште понекој талент и способности, покрај оние, вокалните.

Дека умее подеднакво добро да танцува колку и што пее, а можеби и уште подобро, Теа демонстрираше на една од последните свои објави. Овој пат на Тик – Ток, каде приреди вистински шок. И на следбениците и на обожавателите, на кои им покажа дел од својот богат репертоар на еротски танци.

А, кога Теа Таировиќ ќе заигра и замеша, се’ во главата ќе ви се испомеша. Нејзиниот стомачен танц како да е родена на ориентот и вртењето со задница како мешалица е моментот кој ќе ве остави со „падната вилица“.

Видео од танцот.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести