Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ШОКАНТНА ИСПОВЕД НА ЏЕНИФЕР: „Пиевме толку многу што помислив дека го убив националното богатство Бети Вајт!“

Ѕвездата на „Знам што направише минатото лето“ и „Шепот на духовите“ се сети на лудо време со една постара колешка која оваа година наполни 99 години.

Актерката Џенифер Лав Хјуит неодамна ги откри деталите од нејзиното пријателство со Бети Вајт во емисија што ја водеше нејзината колешка Дру Баримор, со кого сака од време на време да ужива во друштвени игри, гумени бонбони и чаша вотка. Излезе дека тие двете поминале толку лудо време заедно, што некогаш претерале – толку многу што Џенифер се плашела дека ќе го „убила националното богатство, Бети Вајт“.

  • Пицата и водката се нејзините омилени (Бети Вајт). Сака и хот-дог, а мами кога игра „Scrabble“… Но, таа е Бети Вајт, секако, и попуштам – изјави Џенифер.
  • Еднаш толку се напивме надвор што кога одев до грмушките, помислив: „Боже, ќе го убијам националното богатство, Бети Вајт!“ Актерката се смееше.
  • Таа исто така сака да ја „заврши вечерта“ со гумени бонбони. Таа е буквално како сон и многу повеќе. Ја обожавам – рече таа.

најчитани вести

Македонија

„Егзибиционизам што нема правна потпора“, вака универзитетскиот професор Борче Давитковски го оценува собирањето потписи против пописот, што деновиве го организира опозициската ВМРО-ДПМНЕ. Поранешниот декан...

Македонија

Интегрален текст од прес-конференцијата на Иницијативата за вонреден конгрес на ВМРО-ДПМНЕ: Добар ден на сите и добредојтовте на промоцијата на слоганот под кој ќе...

Забава

“Балашевиќ не заслужува никаков помен“, напишал Вељко. Додека цела Србија и регионот со емотивни пораки се простува од Ѓорѓе Балашевиќ, Вељко Ражнатовиќ има поразлично...

Македонија

Дека имало незаконско следење на комуникациите во Таргет – Тврдина, имало – и тоа никој не го спори и не може да го спори....