Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ИМА ЛИ ГРАНИЦА ЗА ОВАА ЖЕНА!? НА 54 ГОДИНИ СЕЛМА ХАЈЕК ГРМИ ВО БИКИНИ! (фото)

Иако е во шестата деценија од животот, актерката успева да ја одржи одличната форма.

За неа годините се само бројка. Актерката Селма Хајек (54) со години гореше и блескаше, а во преден план секогаш беа бујните облини.

Нејзините изданија во бикини често ги објавува на социјалната мрежа Instagram, што без исклучок, секој пат го предизвикува ентузијазмот кај фановите.

Иако е во шестата деценија од животот, Селма успева да ја одржи одличната форма, а нејзините бујни гради, според коментарите на обожавателите, изгледаат исто како и на почетокот на нејзината кариера.

Покрај сјајното тело, обожавателите го фалат и лицето на Селма. Бидејќи не претрпе некои поголеми интервенции, Селма старее природно, и освен неколку брчки, таа остана иста.

најчитани вести

Македонија

„Егзибиционизам што нема правна потпора“, вака универзитетскиот професор Борче Давитковски го оценува собирањето потписи против пописот, што деновиве го организира опозициската ВМРО-ДПМНЕ. Поранешниот декан...

Македонија

Интегрален текст од прес-конференцијата на Иницијативата за вонреден конгрес на ВМРО-ДПМНЕ: Добар ден на сите и добредојтовте на промоцијата на слоганот под кој ќе...

Забава

“Балашевиќ не заслужува никаков помен“, напишал Вељко. Додека цела Србија и регионот со емотивни пораки се простува од Ѓорѓе Балашевиќ, Вељко Ражнатовиќ има поразлично...

Македонија

Дека имало незаконско следење на комуникациите во Таргет – Тврдина, имало – и тоа никој не го спори и не може да го спори....