Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ВИСТИНСКА СЕ*С БОМБА! ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША СЕ СОБЛЕЧЕ И НАПРАВИ ХАОС НА ИНТЕРНЕТ (фото)

Душко Тошиќ се вратил со сопругата од Турција во Белград, но како се пренесува по белградската чаршија меѓу другото и поради љубовницата Ана Јовановиќ.

Спотристот во престолнината стигнал пред два дена, а неговата жена за да го сврти вниманието на себе на социјалните мрежи поставила провокативни фотографии. Една од хотел во Истамбул и тоа идентична како што тоа го правела дизајнерката во костим за капење додека била на гости кај нејзиниот маж на почеток на февруари.
Јелена се сликала во када, и тоа со букет црвени рози, слична фотографија поставила една недела пред тоа и бившата жена на Пеѓа Јовановиќ. Нема сомнеж дека ја копира.

Меѓутоа, како жената на Душко е десет години постара од љубовницата, таа на сите начини се обидува да изгледа помлада. Додуша, бар на фотографиите.
Во спортско издание со дуксерче и патики е се само не спортско туку провокативно.

Секси мајка, покажала дека има најмали можни бикини на свет, со што атрибутите и се на “повеле’те“. А тука е и моден детал – бела торбичка, за која Јелена била посебно креативна, па ја прицврстила за бутовите.

Но тоа не е се. Жената на Душко на сите начини се труди да ја омаловажи Ана, па не поминува ден на својот Инстаграм да и испрати јасна порака што мисли за неа.

најчитани вести

Македонија

„Егзибиционизам што нема правна потпора“, вака универзитетскиот професор Борче Давитковски го оценува собирањето потписи против пописот, што деновиве го организира опозициската ВМРО-ДПМНЕ. Поранешниот декан...

Македонија

Интегрален текст од прес-конференцијата на Иницијативата за вонреден конгрес на ВМРО-ДПМНЕ: Добар ден на сите и добредојтовте на промоцијата на слоганот под кој ќе...

Забава

“Балашевиќ не заслужува никаков помен“, напишал Вељко. Додека цела Србија и регионот со емотивни пораки се простува од Ѓорѓе Балашевиќ, Вељко Ражнатовиќ има поразлично...

Македонија

Дека имало незаконско следење на комуникациите во Таргет – Тврдина, имало – и тоа никој не го спори и не може да го спори....