6 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

КРАЛИЦАТА ЗБЕСНА! МЕГАН И ХАРИ ВО ИНТИМНО ИНТЕРВЈУ КАЈ ОПРА!

Меган Маркл и принцот Хари во 90 минутното интервју за Опра кое ќе се емитува на 7ми март говорат за Мегзит, за своите искуства на суд како и за родителството.

Ова е првото интервју дадено од Меган Маркл (39) и принцот Хари (36) од нивното напуштање на Велика Британија.  И за таа пригода тие ја избраа нивната пријателка и сосетка во Калифорнија: Опра Винфри.

Двојката, која штотуку објави дека го чека своето второ дете, веќе го сними интервјуто, насловен како Опра со Меган и Хари: CBS Primetime Special, што ќе се емитува во ударен термин на 7 март.

Но, оваа вест не била добро прифатена од кралицата Елизабета, која била многу изненадена од потегот на нејзиниот внук. Впрочем, кралицата не била запопознаена дека тие решиле да говорат јавно за својата интима.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести