6 C
Skopje
недела, април 18, 2021
spot_img

ИСПОВЕД НА ЕДНА ЖЕНА ВО БРАК:Двојното изневерување многу брзо може да се претвори нерешлив проблем…

Двојното изневерување многу брзо може да се претвори нерешлив проблем.

Еден љубовник е голем проблем, а двајца се вистинска темпирана бомба, а со тоа се соочила и Англичанка која не знае како да го зачува својот сексуален четвороаголник.

“Знам дека не смеам да имам љубовник, а не и двајца. Имам 32 години и домаќаинка сум, а мојот сопруг е 37 години, и би можела да кажам дека сме во среќен брак“, ја започнала својата приказна…

“Пред карантинот, сопругот прифати да работи ноќна смена иако платата му беше многу подобра, едвај се гледавме. И порано понекогаш флертував со мажи, но никогаш не одев подалеку од тоа. Тое едноставно ми беше забавно“, објаснува Англичанката и продолжува:

“Меѓутоа бев осамена и почнав да користам сајтови за онлајн дејтинг. Набрзо ми се јавија двајца мажи, едниот беше електричар од 40 години, а другиот столар во свои дваесетина години“.

“Секоја недела имав секс со нив, со електричарот во среда, а со столарот во перок. Се гледавме во мојата гаража додека мажотми беше на работа, а водевме сметка децата да не не слушнат. Статав софа пред вратата, за случајно некој да не упадне и да не прекине на сред акција“, вели таа.

“Но проблемот настана со воведување карантин. Мажот моментално не работи и постојано е дома, а јас повеќе неможам да се гледам со момците. Што е најлошо, се*сот со мажот е досаден и непредвидлив. Што да правам за мојот брак да се врати во нормала“, се запрашала Англичанката.

Одговор на тераевтот: Играте опасна игра со своето семејството и бракот. Велите дека тие афери ви се забавни, но членовите на вашето семејство сигурно нема на тоа да гледаат така. Има многу подобар начин да го исполнете времето и да се поврзете со луѓе, наместо да се препуштата на такво деструктивно однесување.

Читај Следно

10,346FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести