Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША ЌЕ ПОЛУДИ: ПОСЛЕ АФЕРАТА СО ДУШКО ТОШИЌ, АНА ЌЕ ДОБИЕ ОГРОМНИ ПАРИ.. (фото)

Српските медиуми пишуваат дека сопругот на Јелена Карлеуша, Душко Тошиќ има љубовница, а станува збор за Ана Јовановиќ.

Медиумите пишуваат дека Јовановиќ сега добила понуда од „Пинк“ да учествува во Задруга на пет месеци за сума од 50.000 евра.

Тоа значи дека ќе заработува 10.000 евра месечно, а тоа не е ниту целосен хонорар за дел од учесниците. Управата наводно понудила на Ана и сама да ги постави условите.

Предлогот е да влезе на почетокот на февруари и таму да остнае до крајот, а за тоа ќе добие еден тон пари.

најчитани вести

Забава

Кој вели дека бикини е само за на плажа?! Новиот тренд налага со бикини да се оди и на снег. Не верувате?! Погледнете ги...

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава од повеќе граѓани сведоци дека во тек е голема полициска акција на патот накај Блаце кај ресторанот Капри. Според нашиот извор...

Забава

Од пред крајот на минатата година, гледачите уживаат во авантурите на ликовите од популарната хумористична сероја „Преспав“. Во новата, петта сезона се задржани истите...

Свет

„Секој ресторан што ќе аплицира ќе биде регистриран како ќелија на политичка партија. Ќе се одржуваат состаноци, а гостите ќе бидат членови на нашата...