Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ЦЕЦА ОТИДЕ НА СЛАВА КАЈ СЕМЕЈСТВОТО НА НОВИОТ ДЕЧКО – НЕ ЈА ПУШТАА ДА СИ ОДИ

Најголемата балканска музичка ѕвезда Светлана Цеца Ражњатовиќ веќе два месеци е во љубовна врска со помладото момче Богдан Срејовиќ.

Дека оваа врска е стабилна и сериозна е доказ и новата снимка на Цеца на Инстагра. Таа се снимаше на пат до Крагујевац, родното место на нејзиното момче.

Семејството Срејовиќ го слави Свети Јован крстител, па поради тоа Цеца го посети домот на Богдан. Ова беше забава на која Цеца се запозна со семејството на момчето.

најчитани вести

Забава

Кој вели дека бикини е само за на плажа?! Новиот тренд налага со бикини да се оди и на снег. Не верувате?! Погледнете ги...

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава од повеќе граѓани сведоци дека во тек е голема полициска акција на патот накај Блаце кај ресторанот Капри. Според нашиот извор...

Забава

Од пред крајот на минатата година, гледачите уживаат во авантурите на ликовите од популарната хумористична сероја „Преспав“. Во новата, петта сезона се задржани истите...

Свет

„Секој ресторан што ќе аплицира ќе биде регистриран како ќелија на политичка партија. Ќе се одржуваат состаноци, а гостите ќе бидат членови на нашата...