Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ХРВАТ СИ НАПРАВИ ГОЛЕМ ПРОБЛЕМ: Ја снимал сопругата и ја објави на ПО*НО САЈТ

Еден 43-годишен жител на Хрватска се најде во големи проблеми, откако сопругата откри дека ја снимал додека воделе љубов.

Човекот по интимниот однос уредно ја закачил содржината на сајт за возрасни, а освен тоа што добил голем број прегледи, тој морал да го тргне видеото затоа што е тужен и мора да оди на суд.

Хрватот е казнет со пет месеци зад решетки затоа што ја повредил приватноста на својата сопруга, која не дала согласност за снимање.

Судот го прифати барањето на Општинската државна адвокатска комора во Сплит да се издаде прекршочен налог и да се донесе пресуда без судење.

Не е познато дали останал во брак или поради неовластено ширење на таков материјал морал да остане и без сопруга.

најчитани вести

Забава

Кој вели дека бикини е само за на плажа?! Новиот тренд налага со бикини да се оди и на снег. Не верувате?! Погледнете ги...

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава од повеќе граѓани сведоци дека во тек е голема полициска акција на патот накај Блаце кај ресторанот Капри. Според нашиот извор...

Забава

Од пред крајот на минатата година, гледачите уживаат во авантурите на ликовите од популарната хумористична сероја „Преспав“. Во новата, петта сезона се задржани истите...

Свет

„Секој ресторан што ќе аплицира ќе биде регистриран како ќелија на политичка партија. Ќе се одржуваат состаноци, а гостите ќе бидат членови на нашата...