Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

СЕЛМА ГО ШОКИРА РЕГИОН – На уникатен начин бара дечко, сите може да конкурирате!

Фолк пејачката Селма Бајрами  имаше висшок време, па реши на својот профил на Инстаграм да одговара на прашањата на фановите.

Селма ги изненади сите со пораката дека бара ново момче, кога ќе помине пандемијата и може секој да се пријави на конкурсот.

Поради тоа што зад себе има два неуспешни брака, пејачката порача дека не сака повторно да се венча, но дека венчаница прекрасно ѝ стои. А дали наскоро ќе има и трета прослава, останува да видиме.

најчитани вести

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ од денеска тргнува на средби со европските политичари кои до крај останаа верни на американскиот претседател Доналд Трамп и се обидуваа...

Забава

Кој вели дека бикини е само за на плажа?! Новиот тренд налага со бикини да се оди и на снег. Не верувате?! Погледнете ги...

Забава

Софија Ражнатовиќ (41), вонбрачна ќерка на Жељко Ражнатовиќ Аркан, кој некогашниот командант на СДК ја добил во Белгија, оваа година била спречена да присуствува...

Македонија

Добра вест во најава за македонските угостители после подолг период на рестрикции и скратено време. Имено најверојатно работното време за угостителите ќе биде продолжено...