Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ЗА СЕВЕРИНА НЕМА ЗИМА: СЕ СОБЛЕЧЕ И ГИ ЗАПАЛИ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ (фото)

Хрватската пејачка Северина објави нова фотографија на социјалната мрежа Инстаграм на која позира во бикини со американско знаме, а потоа предизвика бура од коментари.

Таа испрати поддршка до новиот претседател на Америка, Џо Бајден и јавно го поддржа, а мора да се признае дека би*инито баш добро ѝ стои.

На Инстаграм се објави фотографијата на која позира во бикинито, кое прекрасно ѝ стои и дек0лтето е во прв план, по што предизвика многу реакции од нејзините фанови.

најчитани вести

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ од денеска тргнува на средби со европските политичари кои до крај останаа верни на американскиот претседател Доналд Трамп и се обидуваа...

Забава

Кој вели дека бикини е само за на плажа?! Новиот тренд налага со бикини да се оди и на снег. Не верувате?! Погледнете ги...

Забава

Софија Ражнатовиќ (41), вонбрачна ќерка на Жељко Ражнатовиќ Аркан, кој некогашниот командант на СДК ја добил во Белгија, оваа година била спречена да присуствува...

Македонија

Добра вест во најава за македонските угостители после подолг период на рестрикции и скратено време. Имено најверојатно работното време за угостителите ќе биде продолжено...