6 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

ЕКСКЛУЗИВНО: ГОЛЕМА ПОЛИЦИСКА АКЦИЈА – ЗАПЛЕНЕТА МАРИХУАНА

Медиа.мк ексклузивно дознава од повеќе граѓани сведоци дека во тек е голема полициска акција на патот накај Блаце кај ресторанот Капри.

Според нашиот извор забележано е големо присуство на полицијата и е запленета голема количина на марихуана.

Очекуваме повеќе информации од МВР.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести