Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ДАРКО ЛАЗИЌ НЕ МОЖЕ ДА СПИЕ ОД ДОЛГОВИ – Сега лично се огласи и стави крај на шпекулациите..

Откако Зорица Марковиќ повеќе пати зборуваше за долговите на Дарко Лазиќ, кои не ги враќа, пејачот се налути и порача дека на никој ништо не му должи.

„Секој има право на свое мислење, како што има право и да каже што сака. Кога би се правдал или негирал, сите би рекле дека е вистинска приказната. Јас сум чист, а нека дојде лице на кое му должа пари и ќе се разбереме“, порача пејачот.

„Луѓето мислат дека ако имаш милиони дека мора да си должен, јас не должам ништо!“, јасно кажа Лазиќ.

Зорица на почетокот на годината порача дека Лазиќ останал должен зашто многу трошел во кафеана.

најчитани вести

Забава

Кој вели дека бикини е само за на плажа?! Новиот тренд налага со бикини да се оди и на снег. Не верувате?! Погледнете ги...

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ од денеска тргнува на средби со европските политичари кои до крај останаа верни на американскиот претседател Доналд Трамп и се обидуваа...

Забава

Софија Ражнатовиќ (41), вонбрачна ќерка на Жељко Ражнатовиќ Аркан, кој некогашниот командант на СДК ја добил во Белгија, оваа година била спречена да присуствува...

Македонија

Добра вест во најава за македонските угостители после подолг период на рестрикции и скратено време. Имено најверојатно работното време за угостителите ќе биде продолжено...