Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ШОК: ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША ГО БРАНИ ДУШКО ПО СКАНДАЛОТ СО АНА – Овие зборови направија земјотрес во јавноста!

Поп пејачката Јелена Карлеуша претходно призна дека никогаш не ја запознала жената со која го поврзуваат Душко и дека никогаш не носела нејзини бикини.

Поп пејачката и нејзиниот сопруг се во центар на внимание поради српските медиуми, кои објавија дека Душко бил во врска со позната блогерка и дизајнерка на бикини.

Јелена неодамна се јави поради таквите шпекулации и ги демантираше, а набрзо најави и дека ќе поднесе тужба поради тоа.

„Жал ми е што Душко е вовлечен во вакви лаги и болна омраза кон мене, поради која пишуваат лаги за него, а тој секогаш ми бил верен и семеен човек. Овој пат реши да ја тужи таа маса на луѓе, доста беше“, порача Карлеуша.

најчитани вести

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ од денеска тргнува на средби со европските политичари кои до крај останаа верни на американскиот претседател Доналд Трамп и се обидуваа...

Забава

Софија Ражнатовиќ (41), вонбрачна ќерка на Жељко Ражнатовиќ Аркан, кој некогашниот командант на СДК ја добил во Белгија, оваа година била спречена да присуствува...

Македонија

Добра вест во најава за македонските угостители после подолг период на рестрикции и скратено време. Имено најверојатно работното време за угостителите ќе биде продолжено...

Забава

Американскиот сексолог и колумнистка Надја Бокоди смета дека налагањето правила на партнерот може да доведе до пропаст на врската. Таа за „Дејли мејл“ раскажува...