Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ХАОС ВО ТУРЦИЈА: ПОЗНАТАТА АКТЕРКА СЕ ОНЕСВЕСТИ СРЕДЕ СНИМАЊЕ ФИЛМ

Неслихан паднала во несвест на снимање на серијата “Ќерката на амбасадорот“

Неслихан Атагул, позната како Нихан од серијата “Бескрајна љубов“, во која глумела со познатиот глумец Бурак Оџивит (Бали Бег) ја напуштила серијата “Ќерката на амасадорот“ поради проблем со цревата.

Фановите веќе забележале дека таа видно ослабела, а нејзините познати подочници и најдобрата шминка неможела да ги скрие.

Откако Неслихан се онесвестила на снимање на епизода, сватила дека ѓаволот ја однел шегата. Прво е кажано дека ќе земе 10 дена боледување, но само после половина час, глумицата која ја игра улогата Наре во серијата, на својот Инстаграм им се заблагодарила на фановите и целиот тим на серијата што значело повлекување од понатамошно продолжение.

најчитани вести

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ од денеска тргнува на средби со европските политичари кои до крај останаа верни на американскиот претседател Доналд Трамп и се обидуваа...

Забава

Анастасија Ражњатовиќ се јави на социјалната мрежа Инстаграм, каде што објави видео снимка со нејзината мајка Цеца Ражњатовиќ. На видеото може да се забележи...

Забава

Американскиот сексолог и колумнистка Надја Бокоди смета дека налагањето правила на партнерот може да доведе до пропаст на врската. Таа за „Дејли мејл“ раскажува...

Забава

Алексиќ тогаш бил најнаградуван режисер од државна телевизија. Глумицата Милена Радуловиќ го пријавила Мирослав Алексиќ дека ја силувал, а многу колеги и дале подршка...