Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Се огласил и Милош Биковиќ по скандалот кој ја тресе Србија – Со моќна порака до својата колешка!

Настан кој ја потресе цела Србија, покрај бројните колеги, сега се огласил и Милош Биковиќ.

Јавно признавање на жртвите од сексуалната злоупотреба и силување, кое го доживеала глумицата Милена Радуловиќ и уште неколку девојки, ја потресе цела нација.

Подршка на овие жен и пристигнува од сите страни, а сега подршка испратил и глумецот Милош Биковиќ.

Тој на својот Инстаграм поделил фотографија со што ги подржал своите колешки…

Со зборовите: “Отсекогаш си била борец“ и “Не си сама“ застанал покрај Милена и останатите девојки.

најчитани вести

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ од денеска тргнува на средби со европските политичари кои до крај останаа верни на американскиот претседател Доналд Трамп и се обидуваа...

Забава

Анастасија Ражњатовиќ се јави на социјалната мрежа Инстаграм, каде што објави видео снимка со нејзината мајка Цеца Ражњатовиќ. На видеото може да се забележи...

Забава

Американскиот сексолог и колумнистка Надја Бокоди смета дека налагањето правила на партнерот може да доведе до пропаст на врската. Таа за „Дејли мејл“ раскажува...

Забава

Алексиќ тогаш бил најнаградуван режисер од државна телевизија. Глумицата Милена Радуловиќ го пријавила Мирослав Алексиќ дека ја силувал, а многу колеги и дале подршка...