Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Конечно се огласи и синот на Цеца за нејзината нова врска

Вељко Ражнатовиќ, синот на Цеца, одлучил јавно да проговори што мисли за нејзината врска со девет години помладиот Богдан. Иако Цеца не сакала да ја коментира врската, Вељко рекол дека е среќен заради неа. 

– Мама не треба да седи сама дома како куче. Среќен сум што најде некого! Го прифатив тој човек, мене ми е најважно да ја сака, рекол Вељко и додал дека му тешко што растел без татко. 

– Патам по татко ми, но не можам да им се се одмаздувам на убијците затоа што морам да мислам на семејството и синот, рекол Вељко и додал: – Време е мама повторно да се омажи!

најчитани вести

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ од денеска тргнува на средби со европските политичари кои до крај останаа верни на американскиот претседател Доналд Трамп и се обидуваа...

Забава

Кој вели дека бикини е само за на плажа?! Новиот тренд налага со бикини да се оди и на снег. Не верувате?! Погледнете ги...

Забава

Софија Ражнатовиќ (41), вонбрачна ќерка на Жељко Ражнатовиќ Аркан, кој некогашниот командант на СДК ја добил во Белгија, оваа година била спречена да присуствува...

Забава

Алексиќ тогаш бил најнаградуван режисер од државна телевизија. Глумицата Милена Радуловиќ го пријавила Мирослав Алексиќ дека ја силувал, а многу колеги и дале подршка...