Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

СЕ СОБЛЕЧЕ ГОГА СЕКУЛИЌ И НАПРАВИ ХАОС НА ИНСТАГРАМ (фото)

Гога Секулиќ важи за една од пејачките на балканската сцена, која може да се пофали со најголемото, односно најбујното де*олте.

Иако не сме навикнале да ја гледаме Гога во жешки изданија, сепак таа денеска реши да ги почести фановите со една интересна фотографија.

Гога се фотографираше додека лежеше на кревет покриена само со чаршав, а во прв план беа нејзините бујни гр*ди.

„Недела“, напиша Секулиќ, по што доби еден куп комплименти од припадниците на посилниот пол.

најчитани вести

Балкан

Фадиj Сиjeвиќ е пронајден мртов денес во ридовите над езерото Бадовац, а според „Газета експрес“, тој се наоѓа на списокот на сведоци на Специјалното...

Забава

Анастасија Ражњатовиќ се јави на социјалната мрежа Инстаграм, каде што објави видео снимка со нејзината мајка Цеца Ражњатовиќ. На видеото може да се забележи...

Забава

ОВЕН Ви претстои голема нервоза на работа поради неочекувано лошите резултати. Сте очекувале многу повеќе, и затоа сте разочарани. Односот со брачниот партнер е...

Македонија

Министерството за внатрешни работи во текот на вчерашниот ден (15.01.) продолжи со засилените акциски контроли во областа на сообраќајот.Само на територијата на град Скопје...