Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Девојка од Аризона сруши ѕид во новата куќа и се шокираше (видео)

Девојка од Аризона се преселила во нов дом со своето семејство, но била шокирана од она што го пронашла. Како што рече таа, во новата куќа, која ја користеле членови на нарко картел пред нив, нашле камери и двонасочно огледало скриени во ѕидот на бањата.

Анабел Микелсон (18) и нејзиното семејство се преселиле во новиот дом, а таа објавила видео на ТикТок и им раскажала на своите следбеници за необичните работи што ги нашле таму.

Како што рече таа, се сомневале дека нешто морничаво се случува кога забележале огледало кое било целосно прицврстено на ѕидот.

Видеото покажува како Анабел ја истражува заедно со своето момче и дедо, новата средина.

Таму откриле стари ормани, двонасочно огледало и жици, за кои веруваат дека биле користени за тајни камери.

– Имавме право! Тоа беше двонасочно огледало! Го уништивме огледалото – вели Анабел на ТикТок.

Сепак, после тоа, Анабел објави уште едно видео во кое истакна дека се сигурни дека станува збор за двонасочно огледало бидејќи куќата пред нив ја користеле членовите на нарко картел.

Таа исто така сугерираше дека можеби во нивниот двор биле скриени до 25 000 американски долари откако едно лице, рече таа, се појавило и побарало пари.

https://www.dailymail.co.uk/femail/article-9158965/Horrified-woman-discovers-cameras-two-way-mirror-hidden-wall-new-home.html?ico=embedded

најчитани вести

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ од денеска тргнува на средби со европските политичари кои до крај останаа верни на американскиот претседател Доналд Трамп и се обидуваа...

Забава

Анастасија Ражњатовиќ се јави на социјалната мрежа Инстаграм, каде што објави видео снимка со нејзината мајка Цеца Ражњатовиќ. На видеото може да се забележи...

Забава

Алексиќ тогаш бил најнаградуван режисер од државна телевизија. Глумицата Милена Радуловиќ го пријавила Мирослав Алексиќ дека ја силувал, а многу колеги и дале подршка...

Забава

Девојките од групата „Хурикејн“ важат за едни од најпривлечните и најпосакуваните во регионот кои со својата убавина и изглед често се број еден тема...