Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

САЊА СЕ СЛИКАШЕ ГОЛА И НАПРАВИ ХАОС НА ИНСТАГРАМ (фото)

Девојките од групата „Хурикејн“ важат за едни од најпривлечните и најпосакуваните во регионот кои со својата убавина и изглед често се број еден тема по медиумите и јавноста.

Не е ни чудо, што кога и а објават фотографија, истата веднаш станува најкоментирана на естрадата.

Па така пејачката и член на групата „Хурикејн’ Сања Вучиќ постојано го привлекува вниманието на јавноста.

Овој пат, објавата на Сања на социјалната мрежа Инстаграм предизвика општо пореметување.

Имено, пејачката објави нова фотографија и ја искористи за да ги испровоцира сите свои фанови кои се прашуваат дали е целосно гола или има нешто на себе, а оваа мистерија дополнително ја комплицираат сенките и косата на Сања.

Очигледно е дека Сања изгледа одлично, и со овој потег повторно се најде во центарот на вниманието.

најчитани вести

Забава

Извесен Драган на Фејсбук објавил оглас дека бара жена за „заеднички љубовен живот“, па дури оставил и телефон заинтересираните да му се јават. И...

Забава

Јасно е дека Богдан е во одлична форма, па многу други мажи би можеле да му позавидат на физичкиот изглед, но и на неговата...

Балкан

Фадиj Сиjeвиќ е пронајден мртов денес во ридовите над езерото Бадовац, а според „Газета експрес“, тој се наоѓа на списокот на сведоци на Специјалното...

Забава

ОВЕН Ви претстои голема нервоза на работа поради неочекувано лошите резултати. Сте очекувале многу повеќе, и затоа сте разочарани. Односот со брачниот партнер е...