Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

На Емина Јаховиќ и пукна филмот од папараците и побегна каде што неможе да ја најдат (фото)

Поп ѕвездата Емина Јаховиќ открила што е за неа е среќа во љубов, но признала како го решила проблемот кој го има години наназад со папараците во Турција.

– За мене среќа во љубов е мир во душа и никој да ме потикнува да бидам подобра верзија на себе – рекла таа во емисијата “ексклузивно“.

Јаховиќ истакнала дека папараците во Турција ја прогонуваат, но дека сега неможат да и влезат во траг бидејќи ја променила и колата но и местото на живеење.

– Не знаат која кола возам… Сега куќата малку е подалеку, но во истиот кварт, направив куќа која е потполно орјентирана и направена за моите деца – истакнала Емина.

најчитани вести

Забава

Извесен Драган на Фејсбук објавил оглас дека бара жена за „заеднички љубовен живот“, па дури оставил и телефон заинтересираните да му се јават. И...

Забава

Јасно е дека Богдан е во одлична форма, па многу други мажи би можеле да му позавидат на физичкиот изглед, но и на неговата...

Балкан

Фадиj Сиjeвиќ е пронајден мртов денес во ридовите над езерото Бадовац, а според „Газета експрес“, тој се наоѓа на списокот на сведоци на Специјалното...

Забава

ОВЕН Ви претстои голема нервоза на работа поради неочекувано лошите резултати. Сте очекувале многу повеќе, и затоа сте разочарани. Односот со брачниот партнер е...