Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Ќерката на легендарниот фудбалер е вистинска убавица – На пат е да стане дел од кралското семејството (фото)

Ќерката на легендата на Реал Мадрид и Барселона, но и на португалската репрезентација, Луис Фиго, Даниела излегува со братучед на шпанскиот крал Фелипе Шести.

Манекенката беше забележана на романтичен одмор со своето ново момче Белтран Лозана.

Шпанскиот весник „Vanitatis објави дека двајцата сега се официјално пар. Фиго има три ќерки – Даниела, Стела и Мартина, а Даниела е можеби најпозната, особено поради нејзината егзотична убавина.

Даниела и Лозано ги потврдија гласините и започнаа официјално да се појавуваат во јавноста. Лозано објави фотографија со неа на својот Instagram, а неговите 30.000 фанови веднаш ја видоа.

  • Ја најдов оваа девојка на скијање, напиша Лозано.

Погледнете повеќе од нејзините жешки фотографии:

најчитани вести

Македонија

Ни риба, ни девојка !Немањето став за референдумот, сега се повторува во политичката кариера на Мицкоски и по прашањето на пописот.Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ или...

Забава

Извесен Драган на Фејсбук објавил оглас дека бара жена за „заеднички љубовен живот“, па дури оставил и телефон заинтересираните да му се јават. И...

Забава

Јасно е дека Богдан е во одлична форма, па многу други мажи би можеле да му позавидат на физичкиот изглед, но и на неговата...

Македонија

Од 21 јануари угостителските објекти ќе работат до 21:00 часот, а сите останати мерки продолжуваат на сила. Согласно проценката на епидемиолошката состојба, ќе го...