Connect with us

Hi, what are you looking for?

Балкан

СТРАШНА СНИМКА: Полицијата упадна на КОРОНА ЗАБАВА – ЗАПОЧНА МАСОВНА ТЕПАЧКА (видео)

Пандемијата на вирусот ја скрати радоста кај граѓаните, па многу работи им се забранети за разлика од претходно.

Едно видео ни доаѓа од Србија, каде што одредена група луѓе не ја почитувале наредбата на Владата и се групирале во Крушевац, а веднаш потоа пристигнала п0лицијата, откако некој ги пријавил.

Еден од гостите го снимал моментот, а на видеото може да се забележат 12 луѓе во тесната просторија, по што п0лицијата сака да им пише казни, но сопственикот на куќата се налути и тргна да ги избрка службениците од својот дом.

Почнаа да летаат боксови на сите страни, а од српската полиција соопштија дека двајца од присутните биле уапсени и ќе добијат кривични пријави.

најчитани вести

Македонија

Ни риба, ни девојка !Немањето став за референдумот, сега се повторува во политичката кариера на Мицкоски и по прашањето на пописот.Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ или...

Забава

Извесен Драган на Фејсбук објавил оглас дека бара жена за „заеднички љубовен живот“, па дури оставил и телефон заинтересираните да му се јават. И...

Забава

Јасно е дека Богдан е во одлична форма, па многу други мажи би можеле да му позавидат на физичкиот изглед, но и на неговата...

Македонија

Од 21 јануари угостителските објекти ќе работат до 21:00 часот, а сите останати мерки продолжуваат на сила. Согласно проценката на епидемиолошката состојба, ќе го...