Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ПРЕТЕРА: САНДРА АФРИКА САМО ПО ТАНГА СРЕДЕ СНЕГ НАПРАВИ ХАОС НА ИНСТАГРАМ (фото)

Една од најатрактивните пејачки на балканската сцена, која секогаш ги мами воздишките на припадниците на посилниот пол, Сандра Африка, и овој пат реши сите да ги остави без здив.

Пејачката се фотографираше на планина и во прв план го стави нејзиниот огромен за*ник и така си поигра со фантазијата на машката популација, која ја следи во секој чекор.

Исто така, и многу жени не останаа рамнодушни со изгледот на пејачката, па сигурно дел од нив посакуваат да имаат атрактивно тело како нејзиното.

најчитани вести

Македонија

Ни риба, ни девојка !Немањето став за референдумот, сега се повторува во политичката кариера на Мицкоски и по прашањето на пописот.Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ или...

Забава

Извесен Драган на Фејсбук објавил оглас дека бара жена за „заеднички љубовен живот“, па дури оставил и телефон заинтересираните да му се јават. И...

Забава

Јасно е дека Богдан е во одлична форма, па многу други мажи би можеле да му позавидат на физичкиот изглед, но и на неговата...

Македонија

Од 21 јануари угостителските објекти ќе работат до 21:00 часот, а сите останати мерки продолжуваат на сила. Согласно проценката на епидемиолошката состојба, ќе го...