Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

НЕКОГАШ БЕА НАЈПОПУЛАРНИОТ ПАР ВО ХОЛИВУД – Бен Афлек се огласи за врската со Џеј Ло: “Луѓето беа толку злобни кон неа…”

Бен Афлек и Џенифер Лопез некогаш важеа за еден од најпопуларните холивудски парови.

Иако актерот од раскинувањето не зборуваше многу за фаталната латино дива, тој сега конечно реши да го стори тоа на подкаст за Холивуд репортер.

  • Луѓето беа толку злобни кон неа – сексистички, расистички настроени. Грдо, злобно гомно е напишано за неа на начини на кои ако ги напишевте сега, буквално ќе добиете отказ за тоа што го кажавте, рече Афлек на подкаст.
  • Сега таа е почитувана за својата работа, од каде потекнува, што постигна, како што треба! Јас би рекол дека оние кои доаѓаат од Бронкс имаат поголема шанса да завршат како судијка Соња Сотомајор во Врховниот суд, отколку да имаат кариера наЏенифер Лопез, заклучи актерот.

најчитани вести

Македонија

Ни риба, ни девојка !Немањето став за референдумот, сега се повторува во политичката кариера на Мицкоски и по прашањето на пописот.Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ или...

Забава

Извесен Драган на Фејсбук објавил оглас дека бара жена за „заеднички љубовен живот“, па дури оставил и телефон заинтересираните да му се јават. И...

Забава

Јасно е дека Богдан е во одлична форма, па многу други мажи би можеле да му позавидат на физичкиот изглед, но и на неговата...

Македонија

Од 21 јануари угостителските објекти ќе работат до 21:00 часот, а сите останати мерки продолжуваат на сила. Согласно проценката на епидемиолошката состојба, ќе го...