Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

КАКО ЛИ КЕ РЕАГИРА ЈЕЛЕНА НА ОВА!? – Се огласи Душко Тошиќ за аферата со Ана и ГИ ЗАЧУДИ СИТЕ!

Јасно ставил до знаење колку му се “важни“ манипулациите…

Во медиумите неодамна одекнала вест дека Душко Тошиќ наводно ја изневерува Јелена Карлеуша со бившата жена на пејачот Предраг Јовановиќ Близнак. Имено фудбалерот и дизајнерка на костими за капење Ана Јовановиќ веќе се гледале една година и неретко заедно се забавувале.

По овој повод се огласила Ана на социјалната мрежа Инстаграм, а потоа Јелена Карлеуша. Тие двете ги демантирале озборувањата, додека Душко Тошиќ не се огласувал се до сега по овој повод.

Фудбалерот на социјалната мрежа Инстаграм објавил фотографија од теретана, давајќи им до знаење дека озборувањата не го допираат. Ова е прва објава на Тошиќ после вревата која се кренала во јавноста.

Душко редовно вежба во друштво со колегата Марко Симиќ и се подготвува за нови работни победи.

најчитани вести

Македонија

Ни риба, ни девојка !Немањето став за референдумот, сега се повторува во политичката кариера на Мицкоски и по прашањето на пописот.Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ или...

Забава

Извесен Драган на Фејсбук објавил оглас дека бара жена за „заеднички љубовен живот“, па дури оставил и телефон заинтересираните да му се јават. И...

Забава

Јасно е дека Богдан е во одлична форма, па многу други мажи би можеле да му позавидат на физичкиот изглед, но и на неговата...

Македонија

Од 21 јануари угостителските објекти ќе работат до 21:00 часот, а сите останати мерки продолжуваат на сила. Согласно проценката на епидемиолошката состојба, ќе го...