Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Емина Јаховиќ се жали: Го спомна Мустафа, си бара маж по свој вкус, но… (фото)

Харизматичната пејачка Емина Јаховиќ ја освои публиката со гласот и насмевката, а за српските медиуми зборуваше за тоа што е потребно кај еден маж за да ја освои.

„Мустафа секогаш ќе биде татко на моите синови, но ништо повеќе од тоа. Го почитувам времето кое го минав со него. Што се однесува до нова љубов, тоа не може никогаш да се планира. Постои време за нешто, а јас во моментов имам многу работа“, вели Емина.

„Мажот мора да има внатрешна сила, која ја движи жената напред. А такво нешто малку мажи имаат. Без оглед на тоа колку се способни, многу малку мажи сакаат да ја видат својата жена во најдобро светло“, објаснува пејачката.

најчитани вести

Македонија

Ни риба, ни девојка !Немањето став за референдумот, сега се повторува во политичката кариера на Мицкоски и по прашањето на пописот.Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ или...

Забава

Извесен Драган на Фејсбук објавил оглас дека бара жена за „заеднички љубовен живот“, па дури оставил и телефон заинтересираните да му се јават. И...

Забава

Јасно е дека Богдан е во одлична форма, па многу други мажи би можеле да му позавидат на физичкиот изглед, но и на неговата...

Македонија

Од 21 јануари угостителските објекти ќе работат до 21:00 часот, а сите останати мерки продолжуваат на сила. Согласно проценката на епидемиолошката состојба, ќе го...