10 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Снимка од ловечка камера, земјата како да ја проголтуваа шумата (ВИДЕО)

Ова не е снимка од земјотрес, тоа е снимка која нема никаква врска со земјотресот или несто познато.

Станува збор за видео на кое се гледа како ветерот ги ниша дрвјата, а земјата се движи поради плитките и поврзани корени.

Погледнете го целото видео и објаснување тука:

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести