8 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

Анастасија објави нешто што Цеца вечно ја нервира – Како ли ке реагира после ова!? (фото)

Анастасија Ражњатовиќ се јави на социјалната мрежа Инстаграм, каде што објави видео снимка со нејзината мајка Цеца Ражњатовиќ.

На видеото може да се забележи дека Цеца ја бакнува, но исто така го поместува нејзиниот прамен од челото, па притоа Анастасија напиша.

„Вечно ја нервира мојот прамен кој е вишок“, напиша Анастасија под фотографијата.

Да потсетиме, Цеца е во центар на внимание на српските медиуми поради информацијата дека има ново момче, а тоа е Богдан Срејовиќ.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести