10 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

НА ПОГРЕШНО МЕСТО ВО ПОГРЕШНО ВРЕМЕ: Драгана Мирковиќ доживеа незгода со снегот! (ФОТО)

Откако покажа како го украси својот двор, Драгана Мирковиќ реши да ги помине празниците во Земеринг во Австрија, кој инаку е познато скијачко одморалиште.

Пејачката ужива во вистинска зимска идила, а првите фотографии ги сподели со своите следбеници на Инстаграм.

Опкружена со снег, таа позираше низ целата шума, а потоа и се случи нешто што не се надеваше.

Имено, како што дуваше ветерот, снегот падна од дрвото точно врз неа.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести