Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ВАКОВ ЛУКСУЗ НЕ СТЕ ВИДЕЛЕ: Отворен е приватен остров – една вечер чини 80.000 ДОЛАРИ (фото)

Малдивите кои се сметаат за тропски рај се составени од 1200 острови.

Покрај бројните луксузни одморалишта оваа недела беше отворен и приватниот остров „Ithaafushi“ кој и официјално е најголемиот приватен остров на малдивите каде вечерта ќе кошта 80 илјади долари.

Островот има капацитет да смести 24 гости во вилите кои имаат директен излез на океанот.

најчитани вести

Македонија

Ни риба, ни девојка !Немањето став за референдумот, сега се повторува во политичката кариера на Мицкоски и по прашањето на пописот.Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ или...

Забава

Прекрасната Едина Муса ја познаваме како најубавата македонска кошарка, но таа во последниот период вложува повеќе време во фитнесот и затоа изгледа презгодно. Муса...

Македонија

Од 21 јануари угостителските објекти ќе работат до 21:00 часот, а сите останати мерки продолжуваат на сила. Согласно проценката на епидемиолошката состојба, ќе го...

Забава

Пејачот Дарко Лазиќ призна дека е во големи долгови, па неодамна откри дека е должен повеќе од милион ипол евра. „Уште не сум ги...