10 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

ВАКВА КОМШИСКА ПОРАКА НЕ СТЕ ВИДЕЛЕ (фото)

За ова предупредување во една зграда во Србија зборуваат сите, а кога ќе го прочитате и вам ќе ви стане јасно зошто е така.

Некои луѓе имаат среќа за соседи да имаат добри луѓе кои секогаш се подготвени да пружат рака за соработка, додека други, за жал, знаат само како изгледа зол комшија. Тоа се оние луѓе на кои се им пречи. Затоа и често сме сведоци на разно-разни предупредувања во влезовите на зградите. Ова е едно од најсвежите и најспектакуларните. Не е познато во кој град е напишано, но видливо е незадоволството на соседот кому му пречи и водењето љубов. Или фраерот има со што и нема со кого или па ги нема и двете, а има само гнев во себе?! 

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести