14 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

ДЕВОЈКИТЕ ПОЛУДЕА ПО НОВИОТ ДЕЧКО НА ЦЕЦА (фото)

Јасно е дека Богдан е во одлична форма, па многу други мажи би можеле да му позавидат на физичкиот изглед, но и на неговата девојка.

Богдан Срејовиќ, новото момче на фолк пејачката Светлана Цеца Ражњатовиќ, привлекува големо внимание на јавноста, а на неговите профили на социјалните мрежи може да се забележи дека е физички активен.

Тој им покажа на сите како изгледа неговото тело, додека позираше покрај базен, а мускулите се во прв план.

Јасно е дека Богдан е во одлична форма, па многу мажи би можеле да му завидат, а Цеца може да се пофали дека има згодно момче.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести