Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

БИЛА ГЛАВНА НА “OnlyFans” – Кога баба и се претплатила да си ја види внуката останала шокирана! (фото)

„Апликацијата“ што ги полуде корисниците ширум светот се вика Тик Ток. Голем број млади секој ден објавуваат секакви работи, а една корисничка ги изненадила својата баба и тетка, кои биле љубопитни да видат што прави нивната душичка, а Тик Ток ги одвел на нешто други што ги шикирало.

Инфлуенсерката Ава Луиз сподели порака што нејзината мајка и ја испратила на Тик Ток, во која ја известува дека е забрането да доаѓа на следниот голем семеен собир што е планиран за Велигден.

Ава не била особено вознемирена од оваа вест, па на прашањето зошто и е забрането да доаѓа, го добила следниов одговор:

„Тетка ти и баба се преплатиле на твојата страница „OnlyFans“ и тешко е да се каже колку биле лути и бесни кога ја погледнале содржината, нивното однесување е хистерично!

Патем, „OnlyFans“ е платформа што се разликува од повеќето конкуренти по тоа што не нуди класична порнографија, туку снимки на возрасни девојки. Постои од 2016 година и доживеа вистински бум за време на пандемијата, бројот на корисници е зголемен за 40% од минатата година. Многу девојки го користат за да заработат пари, има повеќе од 50 милиони корисници.

најчитани вести

Македонија

Ни риба, ни девојка !Немањето став за референдумот, сега се повторува во политичката кариера на Мицкоски и по прашањето на пописот.Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ или...

Забава

Прекрасната Едина Муса ја познаваме како најубавата македонска кошарка, но таа во последниот период вложува повеќе време во фитнесот и затоа изгледа презгодно. Муса...

Забава

Пејачот Дарко Лазиќ призна дека е во големи долгови, па неодамна откри дека е должен повеќе од милион ипол евра. „Уште не сум ги...

Забава

Што е најважно за добар секс, што не спречува денес навистина да уживаме во сексот, ни откри сексологот и уролог д-р Александар Милошевиќ. Никој...