Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ЏЕЈ ЛО Е ВИСТИНСКА БОМБА ВО ТЕРЕТАНА – Сите гледаа што и пишува на облеката (фото)

Џенифер Лопез изгледа перфектно кога оди во теретана облечена во спортска облека.

51-годишната беше сликана од папараци на кои им го привлекла вниманието со тоа што пишуваше на нејзината спортска облека.
Таа на спортската облека како што се гледа и на сликата, ги има напишано имињата на нејзините деца, Ема и Макс кои ги има од бракот со Марк Ентони.

Пејачката одела во теретана со својот автомобил „Порше Карера 911“ во црвена боја.

Инаку, Џенифер Лопез неодамна го објави и спотот за новата песна „In the Morning“ во кој се појавува скоро гола.

најчитани вести

Македонија

Иако нема официјална информација, македонската ракометна репрезентација сепак ќе учествува на Светското првенство и тоа на местото на Чешка. Најновата информација дека оваа селекција...

Македонија

Ни риба, ни девојка !Немањето став за референдумот, сега се повторува во политичката кариера на Мицкоски и по прашањето на пописот.Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ или...

Македонија

„Благодарност за шансата да се приклучам на администрацијата на Бајден и со извонредните колеги да ги обновиме трансатлантските врски и да работиме заедно со...

Македонија

Поради продор на студена воздушна маса од север, утре попладне и в четврток ќе има локални врнежи кои речиси насекаде ќе бидат од снег...