Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

НАЈЗГОДНАТА МАКЕДОНСКА СПОРТИСТКА НЕ ИМ ДАВА МИР НА МАЖИТЕ (фото)

Прекрасната Едина Муса ја познаваме како најубавата македонска кошарка, но таа во последниот период вложува повеќе време во фитнесот и затоа изгледа презгодно.

Муса редовно тренира, а тоа може да се забележи по нејзината совршена фигура, а исто така таа сака да пешачи на водно и да трча, па често знае да не почести со некоја фотографија или видео на Инстаграм.

Припадниците на посилниот пол лудуваат по прекрасната Едина, која изгледа – совршено.

најчитани вести

Македонија

Иако нема официјална информација, македонската ракометна репрезентација сепак ќе учествува на Светското првенство и тоа на местото на Чешка. Најновата информација дека оваа селекција...

Македонија

„Благодарност за шансата да се приклучам на администрацијата на Бајден и со извонредните колеги да ги обновиме трансатлантските врски и да работиме заедно со...

Македонија

Поради продор на студена воздушна маса од север, утре попладне и в четврток ќе има локални врнежи кои речиси насекаде ќе бидат од снег...

Забава

Во морето од различни сексуални пози, обично ги паметиме оние што гарантираат оргазам, или оние чие име е смешно за нас. Ви претставуваме една...