Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ЦЕЦА ПРИЗНАВА: Имав неколку врски после Аркан..

Светлана Цеца Ражнатовиќ ретко зборува за емоциите и своите врски, но како што вели, има и причина за тоа.

Но, при промоцијата на новиот албум на Саша Матиќ на кој имаат заедничка нумера, олк дивата конечно реши да проговори на темата љубов, а како што вели задоволна е од својот живот.

– Не сакам за нешто така интимно да се зборува и пишува. Доволно е што сум задоволна од својот живот, а тоа значи дека сум го органиизирала така како што ми годи, рече Цеца.

Иако во новиот спот за песната „Лажов ноторни” излезе пред матичар и облече венчаница, вели дека се мали шансите во реалниот живот нешто слично на тоа да и се случи.

– Се омажив со преголема љубов и од неа се родија две деца. Не велам дека, од трагичниот прекин на бракот, цело време сум сама. Имало врски и врскички со некои луѓе, но не сум размислувала за тоа некоја од нив да заврши со брак, вели пејачката.

најчитани вести

Спорт

Иван Чупиќ има договор со Вардар 1961 до крајот на оваа сезона. Хрватскиот репрезентативец иако има 34 години игра одлично, тој е еден од...

Македонија

Во текот на вчерашниот ден некаде околу 16 часот во СВР Струмица, 46-годишна жителка на Струмица пријавила дека во куќа во с.Борисово, сопственост на Т.И.(60), врз...

Забава

Во морето од различни сексуални пози, обично ги паметиме оние што гарантираат оргазам, или оние чие име е смешно за нас. Ви претставуваме една...

Забава

Атрактивната пејачка Кија Коцкар уште еднаш ги збудале нејзините фанови, и тоа на каков начин. Познато е дека сака да ги менува стилот и...