Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

СНАОДЛИВ ТАТКО НАЈДЕ ИНТЕРЕСЕН НАЧИН ДА ЈА СМИРИ ЌЕРКИЧКАТА КОГА ПЛАЧЕ (видео)

Татковците често често се соочуваат проблеми при смирувањето на бебињата кога мајката не е дома.

Овој родител од САД си нашол интересен начин за смирување нанеговата ќеркичка.

Слушајќи ги врисоците на таткото, девојчето зачудено престанува да плаче.

најчитани вести

Македонија

Иако нема официјална информација, македонската ракометна репрезентација сепак ќе учествува на Светското првенство и тоа на местото на Чешка. Најновата информација дека оваа селекција...

Македонија

„Благодарност за шансата да се приклучам на администрацијата на Бајден и со извонредните колеги да ги обновиме трансатлантските врски и да работиме заедно со...

Македонија

Поради продор на студена воздушна маса од север, утре попладне и в четврток ќе има локални врнежи кои речиси насекаде ќе бидат од снег...

Забава

Во морето од различни сексуални пози, обично ги паметиме оние што гарантираат оргазам, или оние чие име е смешно за нас. Ви претставуваме една...