Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ИМА ЛИ ГРАНИЦИ ЗА ОВАА ЖЕНА? ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША САМО ПО ТАНГА ГО СТОПИ СНЕГОТ НА КОПАОНИК (фото)

Јелена Карлеуша замина на зимовање заедно со ќерките Ника и Атина, како и со пријателот Зоран Бирташевиќ на Копаоник.

Таа ужива на познатата планина, па возеше моторна санка, а беше и на бордање. Карлеуша направи и нешто што не би се осмелила друга девојка.

Таа се соблече само по га*ички и реши да позира со даска за сноуборд, а исто така се сликаше со моторната санка.

Јелена на себе имаше и чизми „Фенди“, кои чинат неверојатни 900 евра, кои ги носеше претходно и Кајли Џенер, а предизвика многу реакции во јавноста.

најчитани вести

Спорт

Иван Чупиќ има договор со Вардар 1961 до крајот на оваа сезона. Хрватскиот репрезентативец иако има 34 години игра одлично, тој е еден од...

Македонија

Во текот на вчерашниот ден некаде околу 16 часот во СВР Струмица, 46-годишна жителка на Струмица пријавила дека во куќа во с.Борисово, сопственост на Т.И.(60), врз...

Забава

Во морето од различни сексуални пози, обично ги паметиме оние што гарантираат оргазам, или оние чие име е смешно за нас. Ви претставуваме една...

Забава

Атрактивната пејачка Кија Коцкар уште еднаш ги збудале нејзините фанови, и тоа на каков начин. Познато е дека сака да ги менува стилот и...