Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ШОКАНТНО: Анџелина Џоли послаба од кога било – фановите загрижени (фото)

Актерката Анџелина Џоли (45) беше фотографирана со своите ќерки Захари и Вивиен на шопинг во Калифорнија и многумина забележаа дека е послаба од кога било.

Имено, познатата актерка беше фотографирана додека таа и нејзините ќерки купуваа облека.

По тој повод, Анџелина носеше бел фустан до под коленото, кој го истакнуваше нејзиниот блед тен, но и слаби нозе што се гледаа под фустанот, па многу фанови беа загрижени.

  • Што е ова, нејзините вени се проѕирни, а коските и излегуваат од слабост, коментираат обожавателите.

Захари Џоли Пит беше посвоена од Анџелина кога имаше само шест месеци.

  • Научив толку многу од неа. Таа е моето семејство, но и вистинска Африканка – рекла Анџелина во неодамнешното интервју.

најчитани вести

Спорт

Иван Чупиќ има договор со Вардар 1961 до крајот на оваа сезона. Хрватскиот репрезентативец иако има 34 години игра одлично, тој е еден од...

Македонија

Во текот на вчерашниот ден некаде околу 16 часот во СВР Струмица, 46-годишна жителка на Струмица пријавила дека во куќа во с.Борисово, сопственост на Т.И.(60), врз...

Македонија

Согласно Предлог-законот за попис, операцијата треба да се изврши од 1 до 21 април, а наградата за најлоша глума ќе се доделува на 24...

Свет

Повеќе од 230 милиони луѓе во Европа живеат во земји под целосна национална блокада. Светската здравствена организација ги повика европските земји да сторат повеќе...