Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ШОКАНТНИ СНИМКИ ОД АНАСТАСИЈА РАЖНАТОВИЌ: “Гадост и смрдеа, не сфаќате колку ова е гадно…” (фото)

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ често со своите фанови на социјалните мрежи споделува моменти од своето секојдневие, со што покажува како го поминува слободното време со пријателите.

Таа овој пат открила што морала да направи бидејќи изгубила на карти, а предизвикот не бил воопшто пријатен.

Имено морала лицето да го намачка со расипан јогурт и да го остави пет минути, и како што напишала и било ужасно.

– Еднаш и јас да загубам на карти. Маска за лице од расипан јогурт – напишала покрај сликата на која го мачка јогуртот над када, а потоа како седи со споменатата “маска“.

– Пет минути гадост и смрдеа. Не сваќате колку ова е гадно – напишала Ражнатовиќ.

најчитани вести

Спорт

Иван Чупиќ има договор со Вардар 1961 до крајот на оваа сезона. Хрватскиот репрезентативец иако има 34 години игра одлично, тој е еден од...

Македонија

Во текот на вчерашниот ден некаде околу 16 часот во СВР Струмица, 46-годишна жителка на Струмица пријавила дека во куќа во с.Борисово, сопственост на Т.И.(60), врз...

Македонија

Согласно Предлог-законот за попис, операцијата треба да се изврши од 1 до 21 април, а наградата за најлоша глума ќе се доделува на 24...

Свет

Повеќе од 230 милиони луѓе во Европа живеат во земји под целосна национална блокада. Светската здравствена организација ги повика европските земји да сторат повеќе...