Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

НОВ ТРЕНД: ДЕВОЈКИ СЕ СЛИКААТ ГОЛИ НА СНЕГ – Еве ја девојката која прва почна (фото 18+)

Познато е дека на Инстаграм доколку некоја работа приблече големо влијание во јавноста, многумина ќе се обидат да ја ископираат без разлика дали таа наишла на позитивни или негативни реакции.

Тоа особено е случај со инфлуенсерите кои ќе направат се за да го привлечат вниманието на јавноста.

Тоа можеби е причината поради која сега на Инстаграм има нов тренд на девојки кои се сликаат голи на снегот.

Шпанската водителка Кристина Педроче стигна до светските медиуми благодарение на фотографијата на која позира целосно гола на снегот.

Таа предизвика општ хаос на социјалните мрежи, па многумина ја напаѓаат поради фотографијата што е направена за време на снежната катастрофа во Шпанија, од која животот го загубија неколку лица.

Сепак, има и такви кои целосно ја поддржуваат, а нејзината фотографија инспирираше многу жени таму да направат слична фотографија.

Минатата година беа хит фотографиите во костими за капење на снег, а се чини дека оваа година, поради лајковите, многу инфлуенсери ќе соблечат сè и ќе седнат на снегот.

најчитани вести

Спорт

Иван Чупиќ има договор со Вардар 1961 до крајот на оваа сезона. Хрватскиот репрезентативец иако има 34 години игра одлично, тој е еден од...

Македонија

Во текот на вчерашниот ден некаде околу 16 часот во СВР Струмица, 46-годишна жителка на Струмица пријавила дека во куќа во с.Борисово, сопственост на Т.И.(60), врз...

Забава

Драгана Мирковиќ под дејство на алкохол решила да ја отвори душата Учесничка во Парови, Драгана Мирковиќ под дејство на алкохол решила да ја отвори...

Забава

Во морето од различни сексуални пози, обично ги паметиме оние што гарантираат оргазам, или оние чие име е смешно за нас. Ви претставуваме една...